O nás

BACKORY.cz

Bačkory Living Kitzbühel pro nás byla láska na první pohled a po osobní zkušenosti, kdy je naše děti odmítaly sundat z nohou, jsme se rozhodli tuto značku uvést na český trh a stali jsme se výhradním dovozcem této značky do České republiky. Zajišťujeme tak maloobchodní i velkoobchodní prodej.

Zájemci o velkoobchodní spolupráci nás mohou kontaktovat na tel: 775 665 446 nebo e-mailu: marketing@backory.cz

Kolekce zboží Living Kitzbühel je obměňována dvakrát ročně pro sezóny jaro/léto a podzim/zima. Toto zboží vám rádi pravidelně zprostředkujeme.

Living Kitzbühel – prémiové bačkory pro všechny věkové skupiny

Věříme, že se vám bude líbit naše nabídka vysoce kvalitní domácí i venkovní obuvi pro ženy, muže, děti a miminka. Špičková kvalita pro trvalé pohodlí.

V Living Kitzbühel kombinujeme tradiční řemeslnou výrobu s inovativním designem. Naše návrhářské oddělení pracuje na nových kolekcích, ztělesňujících představivost a velký smysl pro detail, a my jsme nadšení, že se s vámi můžeme touto cestou podělit o naše zaujetí pro životní styl v Kitzbühelu. Náš design odráží způsob života v Kitzbühelu, který je cítit z úplně každého vyrobeného kousku. Mnoho drobných detailů dělá z Living Kitzbühel výjimečnou značku, kterou milují mladí i staří. Klademe důraz na inovativní design bez kopromisů. Složitost propracování a láska pro detail dává kolekcím Living Kitzbühel jejich jedinečný vzhled. Pouze nejlepší péče při zpracování a primárně ručně vyráběné aplikace umožňují vytvořit takto sofistikovaný, prémiový produkt.

100letá zkušenost zaručuje maximální pohodlí a je zárukou vysoké kvality

U naší obuvi a domácí kolekce udržujeme nevyšší standardy pro kvalitu. Špičková kvalita začíná u přírodních materiálů jako 100% panenská vlna, která tvoří základ vysoce kvalitních tkanin a lodenu – hlavních materiálů používaných na výrobu našich produktů.

Naše bačkory s nepřekonatelným pohodlím jsou vyráběny z textilií pocházejících z naší mateřské firmy – textilní továrny Moessmer AG z tyrolského údolí Pustertal – s důrazem na každý detail od roku 1894.

Dohled nad kvalitou výroby je pro nás samozřejmostí

Coby tradiční společnost z tyrolských hor jsme věrni po staletí trvající zkušenosti ve výrobě odolných a trvanlivých produktů z lodenu a tkanin. Coby moderní společnost jsme vázáni vysokými standardy kvality ve výrobě. Tyto standardy jsou průběžně monitorovány naším profesionálním týmem expertů a techniků. Living Kitzbühel vyrábí v Evropě.

Výrobní základna v Evropě je pro nás bezpodmínečně spojena s našimi stadardy kvality. Blízkost k výrobě a dodavatelům zaručuje výrobkům od Living Kitzbühel kvalitu od základní suroviny až po hotový produkt.

Tkaniny Living Kitzbühel JSou mezinárodně eco-certifikované

GOTS certifikát (Global Organic Textile Standard) je jedno z nejvyšších ocenění v textilním průmyslu pro odpovědné zacházení se všemi zdroji a jsme pyšní, že jsme jeho držitelem. Mimo to, naše mateřská společnost, textilní továrna Moessmer AG, dodržuje soubor mezinárodních pravidel v procesu zpětného získávání tepla, úpravy vody, energie dodávané vlastní vodní elektrárnou a fotovoltaickým systémem na střechách svých výrobních závodů.

Jedinečná GOTS kolekce od Living Kitzbühel. Výrobky od Living Kitzbühel, které nesou GOTS certifikaci, rovněž vykazují specifické vlastnosti: Certifikovaná vlna musí pocházet z kontrolovaného biologického hospodářství. Všechny chemikálie a pomocné látky použité při výrobě musí být snadno rozložitelné v přírodě a klíčové prvky Mezinárodní organizace práce (ILO) musí být respektovány v celém výrobním řetězci. 

Vice o této značce naleznete na www.living-kitzbuehel.com

onas

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení