O nás

BACKORY.cz

Bačkory Living Kitzbühel pro nás byla láska na první pohled a po osobní zkušenosti, kdy je naše děti odmítaly sundat z nohou, jsme se rozhodli tuto značku uvést na český trh a stali jsme se výhradním dovozcem této značky do České republiky. Zajišťujeme tak maloobchodní i velkoobchodní prodej.

Zájemci o velkoobchodní spolupráci nás mohou kontaktovat na tel: 775 665 446 nebo e-mailu: marketing@backory.cz

Kolekce zboží Living Kitzbühel je obměňována dvakrát ročně pro sezóny jaro/léto a podzim/zima. Toto zboží vám rádi pravidelně zprostředkujeme.

Living Kitzbühel – prémiové bačkory pro všechny věkové skupiny

Věříme, že se vám bude líbit naše nabídka vysoce kvalitní domácí i venkovní obuvi pro ženy, muže, děti a miminka. Špičková kvalita pro trvalé pohodlí.

V Living Kitzbühel kombinujeme tradiční řemeslnou výrobu s inovativním designem. Naše návrhářské oddělení pracuje na nových kolekcích, ztělesňujících představivost a velký smysl pro detail, a my jsme nadšení, že se s vámi můžeme touto cestou podělit o naše zaujetí pro životní styl v Kitzbühelu. Náš design odráží způsob života v Kitzbühelu, který je cítit z úplně každého vyrobeného kousku. Mnoho drobných detailů dělá z Living Kitzbühel výjimečnou značku, kterou milují mladí i staří. Klademe důraz na inovativní design bez kopromisů. Složitost propracování a láska pro detail dává kolekcím Living Kitzbühel jejich jedinečný vzhled. Pouze nejlepší péče při zpracování a primárně ručně vyráběné aplikace umožňují vytvořit takto sofistikovaný, prémiový produkt.

100letá zkušenost zaručuje maximální pohodlí a je zárukou vysoké kvality

U naší obuvi a domácí kolekce udržujeme nevyšší standardy pro kvalitu. Špičková kvalita začíná u přírodních materiálů jako 100% panenská vlna, která tvoří základ vysoce kvalitních tkanin a lodenu – hlavních materiálů používaných na výrobu našich produktů.

Naše bačkory s nepřekonatelným pohodlím jsou vyráběny z textilií pocházejících z naší mateřské firmy – textilní továrny Moessmer AG z tyrolského údolí Pustertal – s důrazem na každý detail od roku 1894.

Dohled nad kvalitou výroby je pro nás samozřejmostí

Coby tradiční společnost z tyrolských hor jsme věrni po staletí trvající zkušenosti ve výrobě odolných a trvanlivých produktů z lodenu a tkanin. Coby moderní společnost jsme vázáni vysokými standardy kvality ve výrobě. Tyto standardy jsou průběžně monitorovány naším profesionálním týmem expertů a techniků. Living Kitzbühel vyrábí v Evropě.

Výrobní základna v Evropě je pro nás bezpodmínečně spojena s našimi stadardy kvality. Blízkost k výrobě a dodavatelům zaručuje výrobkům od Living Kitzbühel kvalitu od základní suroviny až po hotový produkt.

Tkaniny Living Kitzbühel JSou mezinárodně eco-certifikované

GOTS certifikát (Global Organic Textile Standard) je jedno z nejvyšších ocenění v textilním průmyslu pro odpovědné zacházení se všemi zdroji a jsme pyšní, že jsme jeho držitelem. Mimo to, naše mateřská společnost, textilní továrna Moessmer AG, dodržuje soubor mezinárodních pravidel v procesu zpětného získávání tepla, úpravy vody, energie dodávané vlastní vodní elektrárnou a fotovoltaickým systémem na střechách svých výrobních závodů.

Jedinečná GOTS kolekce od Living Kitzbühel. Výrobky od Living Kitzbühel, které nesou GOTS certifikaci, rovněž vykazují specifické vlastnosti: Certifikovaná vlna musí pocházet z kontrolovaného biologického hospodářství. Všechny chemikálie a pomocné látky použité při výrobě musí být snadno rozložitelné v přírodě a klíčové prvky Mezinárodní organizace práce (ILO) musí být respektovány v celém výrobním řetězci. 

Vice o této značce naleznete na www.living-kitzbuehel.com

onas